Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ЗАКЛАДІВ ДО РОБОТИ В ОЗП

29.09.2016 року відбулося засідання Президії Харківського обкому Укрелектропрофспілки з плановим порядком денним. Одне з пріоритетних питань засідання – «Про стан підготовки підприємств, організацій, закладів галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та контроль за виконанням відповідних заходів».
В роботі засідання прийняла участь заступник начальника Управління паливно-енергетичного комплексу Хар...ківської обласної державної адміністрації Ачкасова Н.О., господарські керівники відповідних служб, управлінь підприємств, організацій, закладів, відповідальні за підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, голови первинних профспілкових організацій.
Після інформації комісії з даного питання, слово для обговорення було надано представникам підприємств галузі. Жваве обговорення ситуації за хід підготовки до роботи в ОЗП відбулося по АК «Харківобленерго», ДП завод «Електроважмаш», ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», ПАТ «Завод «Південкабель», Північна ЕС НЕК «Укренерго» тощо.
За результатами засідання прийнято рішення звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради з питань вирішення проблем АК «Харківобленерго», а саме – погашення заборгованості за спожиту електроенергію комунальними підприємствами міста Харкова.
Були також розглянуті питання порядку денного «Про порушення прав профспілок» та «Про роботу комісій Харківського обкому Укрелектропрофспілки в 2016 році».
Прийняті відповідні постанови Президії Харківського обкому Укрелектропрофспілки.

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.